Untitled
Doslo k chybe v kodovani.

VÍTEJTE!

iBIENVENIDOS!

Nenajdete zde možná vše, co hledáte, ale najdete víc, než si myslíte.

Využijte vyhledávač vpravo nahoře, najde všechno, co na těchto stránkách je.

Zadávejte jen jeden výraz. Pokud chcete zadat více souvisejících výrazů, dejte je do uvozovek.
Respektujte ale fakt, že čeština není jazyk pro počítače. Např. když tomuto vyhledávači zadáte výraz prd, najde vám ho a zvýrazní zeleně. Ale! Tam, kde vstupuje do výrazu čeština, to vyhledávač sice najde, ale už to nezvýrazní zeleně - jedná se třeba o výrazy prďák nebo prďoch kde písmeno ď je pro vyhledávač už trochu jiné než d. V tomto případě nefunguje použití kmenu slova (prd), protože pro počítač musí mít základ pro vyhledávání minimálně tři znaky, a tady čeština už selhává. Nebo selhává Gates, protože není Čech?

Kontakt a Fórum

Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc nebo informace, kontaktujte mne ikonou "kontakt" vlevo nebo prostřednictvím fóra.
Fórum je opět otevřeno zde, ve výběrech vlevo nebo dole a změněno k lepšímu! Původní fóra u jednotlivých Ranců zůstávají nadále zamčená.

Fotogalerie a video

Pokud se chcete podívat do mé externí fotogalerie nebo si prohlédnout fotografie ve sledu neboli v "prezentaci", také se tomu říká slideshow, tak si klikněte sem, přejdete na moji obrázkovou Google stránku picasaweb.google.com/cmanana, a tam si vyberete album, na které se chcete podívat.
Jsou tam tři rance fotek ze Šumavy, tři rance fotek ze Střední Ameriky (Guatemala, Mexiko a Honduras) a tři rance fotek ze Skotska. Máte-li rozšíření Cooliris, jde to skoro samo.
Fotografie jídel jsou jen na této stránce zde. Pokud chcete zobrazit seznam receptů s obrázky, napište do paprikového vyhledávače vpravo nahoře "obr." i s tou tečkou, ale bez těch uvozovek, a klikněte.
Pokud chcete zobrazit recepty s videoklipy, napište tam "video".

Upozornění

Toto není web pro chat nebo diskuzi, k tomu je určeno Fórum.
Základním předpokladem pohledu na tuto stránku je to, že víte, co hledáte, kam a proč tam chcete jet, nebo co se chcete dozvědět.
Pro tzv. "Ruleteros", neboli pro "adrenalinové nadržence a gamblery, kteří roupama nevědí kam se vrtnout" tato stránka určitě není.
Rovněž tak není tato stránka určena pro "Distraídos", neboli "těkavce", kteří v textu těkají tam a sem v naději objevu nějakého senzačního slova nebo výrazu, a neumějí, nebo nejsou schopni se soustředit na pouhé kontinuální čtení textu.

Taky proto tady není žádná blikající a kroutící se reklama!

Ale neváhejte, najdete zde pár dobrých tipů, které jinde nezískáte.

Moje webové stránky

Mám celkem tři webové stránky.
http://www.manana.cz, to je ta, na kterou právě koukáte, pak
http://picasaweb.google.com/cmanana, tam je moje externí fotogalerie, a konečně
http://manana.freeforums.org/, kde mám fórum.

V odkazech dole si můžete rozkliknout YouTube videa, kde jsem jako celebrita v televizi.

Poznámka na okraj

Tohle není teplajznická stránka nějakého buzeranta, i když by tak podle barev někdo mohl soudit. Středoameričtí Indiáni používají tyto sestavy barev už víc než 3 tisíce let a ani oni, ani já nemůžeme za to, že se koncem minulého století takové barvy teplejm zalíbily. Jinak proti buzerantům, pokud nechají děti na pokoji, nic nemám.
Jsem Čech a proto používám výrazy české a ne anglické.

Pod třepetajcí se guatemalskou vlajkou

najdete různé užitečné odkazy, jako třeba na přepočet měn, předpověď počasí, odkazy na cestovní agentury ve Střední Americe, pěkná videa z Mexika a jiné.